Інформація Генерального консульства Угорщини у місті Берегово щодо отримання «паспорта вакцинації»

Інформація Генерального консульства Угорщини у місті Берегово щодо отримання «паспорта вакцинації»

20:03 Липень 31, 2021

Життя 2980 3 хвилини

Magyar

Якщо ви вказали Генеральне консульство в місті Берегово як місце отримання «паспорту вакцинації» після щеплення в Угорщині і ваш документ надійшов у консульство, ми вас повідомимо електронною поштою або за номером телефону, які ви надали, про спосіб отримання вашого «паспорта щеплення». Тому, будь ласка, приходьте особисто до консульства лише у тому випадку, якщо з вами вже зв’язалися співробітники консульства!

При собі потрібно мати «Сертифікат вакцинації від SARS-COV-2» та паспорт, номер якого вказаний на сертифікаті. «паспорт вакцинації» ми не зможемо вам вручити. У приміщення прийому клієнтів можна потрапити тільки в масці, яка закриває рот і ніс!

Особи, «паспорт вакцинації» котрих ще не надійшов, але він терміново потрібен, може використовувати цифровий COVID-сертифікат Євросоюзу, який запроваджений з метою полегшення подорожей в умовах пандемії. Він підтверджує або вакцинацію проти коронавірусу, або негативний тест, або одужання від COVID-19. Власники такого сертифікату можуть безперешкодно в’їжджати в Угорщину. Щодо в’їзду в інші країни ЄС, можна отримати інформацію на сторінці Re-open EU.

Власники особистого кабінету можуть завантажити цифровий COVID-сертифікат Євросоюзу зі сторінки https://www.eeszt.gov.hu/hu/unios-digitalis-covid-igazolvany

Процес завантаження: після натискання червоної кнопки «START» відбувається ідентифікація особистого кабінету. Після входу в особистий кабінет потрібно обрати тип сертифікату. Обравши «вакцинація» та натиснувши кнопку «завантажити» цифровий COVID-сертифікат буде завантажений у форматі PDF, який потім можна буде роздрукувати і використовувати, він дійсний без штампу чи підпису, оскільки його їх автентичність підтверджує QR-код на ньому.

Сертифікат негативного тесту можна отримати на основі ПЛР і антиген-тестів. У ньому вказаний тип тесту, дата тестування та результат, зафіксований у єдиній системі.

Підтвердження одужання можна отримати лише після позитивного ПЛР-тесту на коронавірус – сертифікат видадуть не раніше, ніж через 11 днів після нього. Строк його дії 180 днів.

«Паспорт вакцинації» та цифровий COVID-сертифікат Євросоюзу – еквівалентні документи!

Більше інформації про цифровий COVID-сертифікат Євросоюзу: https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-vaccines-europeans/eu-digital-covid-certificate_hu

інформація про створення особистого кабінету: https://nyilvantarto.hu/hu/ugyfelkapu_regisztracio

Створення особистого кабінету в консульстві можливе лише за попереднім записом!

 (beregszasz.mfa.gov.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня