Відтепер німецьким лікарям доведеться вибирати між чотирма типами статі

Відтепер німецьким лікарям доведеться вибирати між чотирма типами статі

15:49 Серпень 2, 2021

Життя 705 2 хвилини

Magyar

Сімейні лікарі Німеччини зобов’язані використовувати нові форми при направленні пацієнта на подальші обстеження, у яких замість двох вказано чотири статі. Так, окрім чоловічої та жіночої статі, у бланку існують визначення «трансгендер» та «небінарний».

У новому бланку поруч із традиційними чоловічою та жіночою статями пацієнтів можна позначити літерою «U», якщо людина вважає себе небінарною особою, а також літерою «Х», якщо йдеться про трансгендера.

Використання нового бланку для кожного пацієнта є обов’язковим для лікарів. Попередні ж, ще незаповнені анкети, вважаються застарілими і повинні бути знищені.

Поява додаткових двох статей викликає ряд питань для лікарів. Зокрема, про необхідність пацієнтам невизначеної статі проходити медичні огляди, обов’язкові для чоловіків та жінок, а також потребу та частоту проведення різних перевірок (наприклад, скринінгу на рак молочної залози).

Визначити стать лікарі повинні у кожного нового пацієнта.

 (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня