В Україні понад чотири тисячі навчальних закладів не мають водопостачання

В Україні понад чотири тисячі навчальних закладів не мають водопостачання

17:57 Серпень 2, 2021

Життя 375 2 хвилини

Magyar

В Україні 4018 навчальних закладів не підключені до централізованого водопостачання. У 604 з них харчоблоки функціонують на привізній воді. Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

“Не мають централізованих мереж водопостачання, тобто використовують воду з колодязів, 4018 навчальних закладів. Водночас на привізній воді працюють 604 харчоблоки навчальних закладів”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє прес-служба відомства, з початку року Держпродспоживслужба також провела 5,686 тис. комісійних перевірок об’єктів водопостачання, до того ж на кожному другому (52,9%) об’єкті встановлено порушення.

Перевірки також встановили, що в декількох областях в централізованому водопостачанні порушення мають тотальний характер. Зокрема, порушення вимог дотримання санітарного законодавства зафіксовано в Запорізькій області на 98% перевірених об’єктах, у Дніпропетровській – на 90%, у Сумській – на 88%, у Миколаївській – на 93%, у Рівненській – на 89%, у Київській – на 100%.

Найбільші відхилення проб питної води за мікробіологічними показниками встановлено в Миколаївській та Івано-Франківській областях. Значні відхилення за санітарно-хімічними показниками встановлено в Запорізькій, Миколаївській та Рівненській областях.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня