Шкарлет розповів, чи будуть у школах уроки сексуального виховання

Шкарлет розповів, чи будуть у школах уроки сексуального виховання

17:53 Серпень 3, 2021

Життя 483 2 хвилини

Magyar

У рамках загальноосвітньої шкільної програми є предмети, які передбачають сексуальне виховання дітей.

Про це в інтерв’ю «Слово і діло» сказав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Дитина в будь-якому випадку має бути гармонійно розвинена. Колись в Радянському Союзі це була заборонена тема, незручна. Але брак інформації негативно відбивається потім на суспільстві. Це звичайна у всьому світі тема, яку ніхто не порушує так гостро. Вона імплементована в нормальне життя специфічними уроками. У нас, наприклад, є уроки «Я, моє здоров’я, моє життя», «Захисти себе від ВІЛ» … Це – теж сексуальне виховання, це певна культура взаємин між чоловіком і жінкою, це життєві нормальні природні речі, які імплементовані в певні базові програми освітні, і нічого страшного тут немає», – сказав міністр.

Він також зазначив, що вводити якісь окремі дисципліни не дозволяють часові обмеження. «У нас є ще хімія, біологія, фізика, математика, фізичне виховання, праця, образотворче мистецтво, спів … 30 годин в середньому на всі дисципліни, за кожну годину вчителі «б’ються» – багато всього не охопиш. Тому є інтегровані освітні програми, інтегровані курси, які в рамках, наприклад, біології, основ здоров’я формують специфічні теми …», – пояснив Шкарлет.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня