У Німеччині обмежують сферу діяльності невакцинованих

У Німеччині обмежують сферу діяльності невакцинованих

14:00 Вересень 25, 2021

Життя 615 5 хвилин

Magyar

Вакцинація є добровільною, однак принцип справедливості вимагає, щоб кожен, хто може зробити щеплення, але вирішив відмовитися від нього, «відповідав за наслідки, зокрема за фінансові витрати», заявив Єнс Шпан на форумі федерального уряду та провінційної політики після конференції міністрів охорони здоров’я.

За словами міністра охорони здоров’я федерального уряду, ковід-криза, яка почалася в Німеччині два роки тому, може закінчитися навесні 2022-го. У середу в інтерв’ю газеті Єнс Шпан зазначив, що саме тоді може виробитися колективний імунітет до нового типу коронавірусу, що й припинить епідемію.

«Якщо не з’явиться новий варіант вірусу, проти якого вакцинація неефективна, навесні ми переможемо пандемію й повернемося до нормального життя», – сказав представник Християнсько-демократичної партії (ХДС) виданню Augsburger Allgemeine.

Він підкреслив, що розвиток вакцинорезистентного варіанту є малоймовірним. За його словами, єдине питання полягає в тому, яким чином населення набуде колективного імунітету: шляхом кампанії вакцинації чи одужання. «Безперечно, щеплення – найбезпечніший спосіб», – сказав він. А також наголосив, що вакцина захищає не тільки вакциновану людину, а й її оточення. Чим вище охоплення вакцинацією та нижчий рівень зараження, тим кращий захист тих, хто ще не був щеплений, зокрема дітей віком до 12 років, зазначив Єнс Шпан.

Федеральні та провінційні уряди використовують ряд інструментів, щоб надати нового імпульсу кампанії щеплення. Нещодавно був організований Національний тиждень вакцинації: тимчасові пункти щеплення, які розгорнулися в тисячах місць, наприклад, у торгових центрах, надавали людям доступ до вакцини з мінімумом бюрократії, незручностей та витраченого часу. Під час акції було вакциновано близько пів мільйона людей.

Влада обмежує простір невакцинованих

Непрямі заходи з підвищення схильності населення до вакцинації включають, зокрема, положення про те, що, починаючи з 11 жовтня, служба швидкого тестування на SARS-CoV-2 буде безкоштовною для тих, хто відмовляється від вакцинації.

Крім того, у середу на політичному форумі федерального уряду та провінцій, конференції міністрів охорони здоров’я, було домовлено, що з 1 листопада всі, хто не має повної вакцинації, незважаючи на вік та стан здоров’я, перебуватимуть на карантині за власний кошт, без компенсації зарплати.

Вакцинація все ще є добровільною, але принцип справедливості вимагає, щоб кожен, хто може зробити щеплення, але вирішив відмовитися від нього, «відповідав за наслідки, зокрема за фінансові витрати», заявив Єнс Шпан після конференції міністрів охорони здоров’я.

Згідно з підрахунками федерального уряду, опублікованими в середу, протягом 271-денної кампанії вакцинації було введено 106,1 мільйона доз вакцини. Одну дозу ввели 67,4% населення – 56 009 980 особам, а дві – 63,4%, тобто 52 723 861 людині. За словами експертів, яких цитує німецька преса, для приборкання четвертої хвилі, що розпочалася влітку, слід вакцинувати щонайменше 75% населення. А щоб зупинити епідемію, потрібен набагато вищий рівень вакцинації: 85% у віковій групі 12–59 років і 90% для осіб старших 60-ти.

За даними Інституту громадського здоров’я Роберта Коха (RKI), опублікованими в середу, за останню добу шляхом тестування було виявлено 10 454 нові випадки інфікування – майже на 20% менше, ніж тижнем раніше (12 455). Разом із новими випадками SARS-CoV-2 був виявлений у 4 160 970 осіб у Німеччині з початку епідемії в березні минулого року, кількість активних випадків наразі становить 152 665, що є не значно меншою кількістю порівняно з 170 966-ми тиждень тому.

Джерело:  (kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня