Ляшко розповів, що робити тим педагогам, кому не можна вакцинуватися

Ляшко розповів, що робити тим педагогам, кому не можна вакцинуватися

13:03 Жовтень 16, 2021

Життя 1066 2 хвилини

Magyar

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко пояснив, що робити педагогам, які мають протипоказання до вакцинації від коронавірусу.

Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

Він нагадав, що вакцинація для працівників освітніх закладів є обов’язковою. З листопада тих, хто не захочуть вакцинуватися, відсторонятимуть від роботи без збереження зарплати.

“Так, у наказі йдеться про обов’язковість вакцинації для цієї категорії працівників, крім обґрунтованих медичних протипоказань, коли не можна робити щеплення за станом здоров’я. Повірте, це невеликий відсоток людей – це 3-4% всього. Це сформований, можливо, такий міф про те, що багатьом людям не можна вакцинуватися”, – сказав міністр.

За його словами, надання довідок про наявність протипоказань буде під суворим контролем.

“Зараз ми все робимо для того, щоб запобігти будь-яким підробкам. Це буде в електронній системі охорони здоров’я. І довідка так само буде видаватися, як і COVID-сертифікат. Лікар, який видає цю довідку, робитиме медичний запис в електронній системі. І цей медичний запис можна спокійно відстежити, чому конкретній особі дали довідку про медичне відведення, якщо раніше, наприклад, не було записів про таку хворобу в історії хвороби, яка ведеться в електронному вигляді”, – поінформував Ляшко.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня