Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки роботи за минулий рік та окреслила плани на майбутній

Спілка закарпатських угорських багатодітних родин підбила підсумки роботи за минулий рік та окреслила плани на майбутній

12:17 Жовтень 16, 2021

Життя 783 3 хвилини

Magyar

Керівники Громадської організації «Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей» 14 жовтня підбили підсумки роботи за минулий рік та разом із місцевими представниками обговорили плани на наступний. Засідання члени організації провели в стінах берегівського Греко-католицького центру ім. Елемира Ортутая.

Захід розпочався з виконання національної молитви угорців. Відтак присутніх привітала керівниця Берегівського офісу громадської організації Брігітта Кайла.

Директор Греко-католицького ліцею ім. Елемира Ортутая, священник Іштван Мароші у вітальній промові зазначив: «Якщо ми окреслюємо плани, то віримо в майбутнє». Він попросив Божого благословення для учасників заходу, щоб вони змогли підготувати план на 2022 рік, який задовольнить потреби кожної родини – члена організації, і побажав усім сили та непохитної віри в Бога для втілення наміченого.

Відтак голова Спілки закарпатських угорських багатодітних сімей Йосип Торпої підбив підсумки роботи за минулий рік і розповів деталі запланованих заходів та програм організації.

Члени правління ГО підготували план діяльності на 2022-й, вивчивши потреби багатодітних сімей, і розглянули його під час зустрічі з місцевими представниками.

Після короткого обговорення присутні схвалили представлений план заходів. Він містить чимало традиційних програм, які громадська організація проводить з року в рік. Це, зокрема, Вікенд сімейних пар, Програма для тінейджерів, заняття для батьків та дочок/синів, матерів та дочок/синів, а також походи, екскурсії тощо. Тобто заходи, які забезпечують змістовне дозвілля для багатодітних родин.

Варто зазначити, що наступного року Спілка закарпатських угорських багатодітних сімей відзначатиме 10-річний ювілей. Слід також наголосити, що вона організовує найбільше заходів серед громадських організацій краю. Про ефективність діяльності спілки яскраво свідчить, зокрема, той факт, що протягом року до неї долучилося близько сотні нових членів.

K. K./Kárpátalja hetilap

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня