ВООЗ створює ще одну дослідницьку групу для з'ясування походження COVID-19

ВООЗ створює ще одну дослідницьку групу для з'ясування походження COVID-19

18:48 Жовтень 16, 2021

Життя 667 2 хвилини

Magyar

Уперше коронавірус був ідентифікований у китайському місті Ухань понад півтора року тому, але походження COVID-19 досі не встановлене. Для з’ясування цього питання Всесвітня організація охорони здоров’я створює нову робочу групу (Sago), до якої ввійде 26 експертів.

Мета дослідників – установити, яким чином вірус поширився на людей: через тварин чи внаслідок лабораторної аварії, повідомляє ВВС.

У лютому дослідники, надіслані ВООЗ до Китаю, дійшли висновку, що поширення вірусу може бути пов’язане з кажанами, але закликали невідкладно провести додаткове вивчення цього питання. КНР продовжує рішуче заперечувати твердження про те, що вірус «утік» із лабораторії.

За словами Майкла Раяна, директора програми ВООЗ із надзвичайних ситуацій, робота Sago може стати останньою можливістю простежити походження вірусу.

Стосовно досліджень, проведених у лютому 2021 року, генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус повідомив, що їм перешкоджало те, що Китай не надав достатню кількість необхідних даних.

До складу нової дослідницької групи входять шість експертів, які вже були в КНР з попередньою слідчою комісією. За словами Гебреєсуса, мета Sago – з’ясувати походження й інших небезпечних патогенів, окрім коронавірусу, оскільки це є ключем до запобігання майбутнім епідеміям.

vg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня