У ВООЗ дали прогноз щодо виходу світу з пандемії

У ВООЗ дали прогноз щодо виходу світу з пандемії

17:50 Жовтень 18, 2021

Життя 458 2 хвилини

Зараз необхідно, щоб 80-85% населення світу було вакциновано від COVID-19, зазначив Ганс Клюге.

Пандемія коронавірусу може закінчитися у світі вже наступного року. Але при цьому COVID-19 нікуди не зникне. Про це сказав директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге в ефірі телеканалу СТВ напередодні ввечері.

“Я оптиміст, вважаю, що наступного року ми вийдемо з пандемії, але, звичайно ж, коронавірус не закінчиться. І, можливо, нам доведеться з ним жити. Але ви знаєте, це, як і з грипом. Є вакцини від грипу. щороку вони злегка адаптуються під нові штами, і люди вакцинуються – і все нормально”, – заявив Клюге.

Він пояснив, що зараз необхідно, щоб 80-85% населення світу було вакциновано від COVID-19.

“У 35 із 53 країн Європейського регіону ВООЗ спостерігається плато з вакцинації, тобто кількість вакцинованих людей більше не зростає”, – зазначив глава європейського бюро ВООЗ.

Клюге додав, що ВООЗ провела дослідження поведінкових моделей населення, щоб зрозуміти, хто не хоче робити щеплення і з якої причини.

“Ми з’ясували, що люди не обов’язково категорично проти вакцинації. Швидше, у людей є питання, на які вони хочуть отримати відповіді. Наприклад, раніше вакцина розроблялася роками, а ця вакцина була розроблена дуже швидко, чи дійсно вона безпечна? Так, вакцини пройшли всі процедури перевірок, і вони безпечні”, – запевнив Клюге.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня