Командувач Нацгвардії розповів, як іноземці посилюють оборону України
На боці України у війні з росією продовжують воювати іноземці. Вони проявляють себе дуже непогано.

Про це на полях форуму Digital Defence Forum заявив командувач Нацгвардії Олександр Півненко.
„У нас дуже непогано воюють колумбійці, іспаномовні. Тобто, якщо я командир, іспаномовні колумбійці виконують завдання, і ми зараз напрацьовуємо практику для того, щоб два наших, наприклад, два колумбійці, і вони ідуть на завдання – ці іноземці розуміють, що їх не кидають на забій, в один кінець, грубо кажучи, тому що поруч є українці. І тоді дуже непогано виконуємо завдання насправді”, – розповів Півненко.
Він уточнив, що в рамках Нацгвардії не створюють іноземний легіон, оскільки для цього, наприклад, потрібен іспаномовний командир. Не всі підрозділи можуть знайти таких командирів.
„Усі бригади Національної Гвардії можуть набирати іноземців, але в нас переважно працює „Азов”, це 12-та бригада і 13-та бригада „Хартії”, – додав командувач Нацгвардії.
Також генерал розповів, що загалом у Нацгвардії „до батальйону” іноземних військовослужбовців (до 800 осіб).
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися