У Криму запровадили графіки відключення світла через аварії в електромережах
У тимчасово окупованому Криму запровадили графіки обмеження споживання електроенергії через аварії на об’єктах електромережевого господарства.

Про це повідомив Telegram-канал окупаційної енергокомпанії «Крименергоінформ».
Як зазначається, через проблеми з електропостачанням на півострові вводяться тимчасові графіки обмеження подачі електроенергії за регіонами Криму.
«У зв’язку з аваріями на об’єктах електромережевого господарства Республіки Крим запроваджуються графіки обмеження режиму споживання електричної енергії за регіонами півострова», — йдеться у повідомленні.
Інформацію про графіки відключень окупаційна влада пообіцяла публікувати на офіційних ресурсах адміністрацій, муніципалітетів та на сайті підприємства.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися