З липня підрозділи ЗСУ отримають більше грошей, - Зеленський

З липня підрозділи ЗСУ отримають більше грошей, - Зеленський

17:50 Червень 30, 2026

Життя 18 2 хвилини

Magyar

З липня в Україні масштабують фінансування бойових батальйонів ЗСУ та нададуть окремі кошти для деяких підрозділів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву президента України Володимира Зеленського.

Глава держави розповів про доповідь заступника керівника ОП Павла Паліси за результатами спілкування з командирами бойових бригад.

„Добре працює програма прямого фінансування підрозділів. Будемо цю програму масштабувати. З наступного місяця збільшиться обсяг фінансування в розрахунку на кожен батальйон, який виконує бойові завдання”, – зазначив Зеленський.

Він додав, що з минулого року, коли стартувало це фінансування, бригади отримали змогу прискорити закупівлі безпілотників та інших необхідних засобів.

„Тепер і на кожен бойовий батальйон буде більше коштів, і додатково запрацює окреме фінансування на підрозділи артилерії, які діють в смузі бойових дій, а також на частини корпусного рівня, які виконують бойові завдання”, – зазначив Зеленський.

За його словами, вже є відповідне рішення Ставки, і наступного місяця підрозділи ЗСУ отримають додаткові ресурси.

Крім того, глава держави наголосив на ефективності програми гарантованого щомісячного розподілу військовослужбовців для бойових бригад, яка діє з грудня минулого року.

„Це означає більше прогнозованості для командирів в управлінні та значно більше можливостей підрозділів в самостійній організації підготовки особового складу”, – зазначив президент.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня