Nagybégányi kistérségi gyermeknap Asztélyban (videó)
Negyedik alkalommal tartottak közös kistérségi gyermeknapot a nagybégányi központú önkormányzatban. A kezdeményezést első körben Beregdédán szervezték meg, ahol több mint 500 fiatal vett részt az egész napos programon, majd pedig Nagybégányban és immáron második éve Asztély ad helyet a programnak. Ahogy akkor, úgy most is minden iskola készült valamivel a gyermeknapra. Sorra mutatkoztak meg a fiatalok a színpadon, bemutatván azokat a táncokat és kisebb darabokat, amiket egész éven tanultak az oktatási intézményekben, ezek mellett pedig minden intézmény felállított egy- egy standot, ahol közösen kézművesedhettek is. A gyermekünk a boldogságunk, a gyerekek a mi örömeink a nehéz hétköznapjainkban, a gyermekeink a jövő, emelte ki Nagy Anna, a kistérség polgármestere, aki hozzátette, hogy minden alkalmat kötelességük megragadni, hogy legalább a fiataloknak tudjanak értékes programokat biztosítani.
Iratkozz fel speciálisan erre a célra kialakított Telegram-csatornánkra, melyen teljes egészében megosztjuk cikkeinket! A telefonod háttérben futó üzemmódban fogja betölteni az aktuális híreket, így nem fogsz lemaradni a legfontosabb eseményekről!
Feliratkozás