У Німеччині провели навчання, як діяти в разі тривалої відсутності електропостачання
Федеральна міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер, зокрема, рекомендує мати певний запас продуктів на випадок тривалого відключення електроенергії чи інших обмежень у повсякденному житті.
Влада Північної Рейн-Вестфалії в рамках Дня надзвичайних ситуацій провела навчання мешканців Бонна, як поводитися в разі відсутності електропостачання. Жителям, зокрема, показали відеоурок з лайфхаками, як забезпечити утеплення тощо.
Федеральна міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фазер в інтерв’ю виданню Handelsblatt у контексті російсько-української війни порекомендувала громадянам бути готовими до кризових ситуацій. «Згадаймо, приміром, кібератаки на критичну інфраструктуру», – наголосила політик.
За її словами, якщо електроенергія буде відключена протягом тривалого часу або повсякденне життя буде обмежене якимось іншим чином, безумовно, є сенс мати вдома певний запас.
Фазер навела список, оприлюднений Федеральним управлінням цивільного захисту. У ньому йдеться, що в домогосподарстві повинен бути запас їжі та води щонайменше на десять днів.
У списку:
- 2 л води на кожну особу на день – загалом 20 л;
- каші, хліб, картопля, макарони, рис – 3,5 кг;
- овочі – 4 кг;
- фрукти, горіхи – 2,5 кг;
- молочні продукти – 2,6 кг;
- риба, м’ясо, яйця або яєчний порошок – 1,5 кг;
- жир, олія – 0,357 кг;
- цукор, підсолоджувач, мед, варення, сіль тощо – за бажанням.
Міністерка наголосила й на важливості цивільного захисту. За її словами, «нам потрібно вдосконалитися, аби впоратися з кризами – пандеміями, наслідками зміни клімату, небезпекою війни».
На думку посадовиці, необхідно вивчити слабкі сторони цивільного захисту. Зокрема провести тестування роботи сирен ППО.
Ненсі Фазер також повідомила, що в Німеччині є 599 сховищ, але деякі з них використовуються не за призначенням. На її думку, їх потрібно відновити.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися