Півтора мільйона людей може застрягнути на морях через коронавірус

Півтора мільйона людей може застрягнути на морях через коронавірус

16:16 Квітень 21, 2020

Життя 3733 3 хвилини

Magyar

Зі зниженням обігу товарів через коронавірус комерційне мореплавство також вступило в глибоку кризу. Промисловість може зіткнутися з черговими труднощами. Ця ситуація стосується моряків-контрактників, які не можуть повернутися додому. Без перебільшення сотні тисяч матросів можуть застрягнути у морі чи в портах, далеко від своїх домівок.

Всього їх 1 647 500 осіб: за даними Міжнародної палати судноплавства – першої світової морської профспілки, – саме така кількість моряків обслуговує кораблі, які зараз на плаву у світі. З цих майже 1,6 мільйона осіб 774 000 перебувають на офіцерських посадах, а решта уклали контракти в якості матросів.

Більшість моряків світового судноплавства прибувають із Китаю, Філіппін, Індонезії, Росії та України. Більшість військово-морських офіцерів родом із Китаю, у той час, як найбільше матросів-контрактників на суднах – із Філіппін.

У будь-якому випадку, наразі в них спільна проблема: в умовах кризи, спричиненої епідемією торговельного судноплавства, відправлення сотень кораблів було скасовано або змінено, головним чином у китайські порти. Звідси випливає, що ситуація багатьох моряків стала неясною та сумнівною.

Перебої в торгівлі, дисбаланс попиту та пропозиції є головними факторами зростаючої тривожної ситуації торгового судноплавства. Згідно з даними, на торгових суднах у середньому щомісячно закінчуються контракти близько 100 000 моряків, які тепер не в змозі повернутися додому через пандемію.

«Є моряки, які вже дев’ять місяців не бачили своїх родин і в цій ситуації ніхто не знає, коли вони могли б повернутися додому», – характеризує спричинені епідемію умови директор компанії з морських технологій Thetius Нік Чубб.

Єдиним великим успіхом у торговельному судноплавстві зараз може стати транспортування нафтових танкерів. Попит на постачальників нафти постійно зростає, оскільки після заповнення танкерів на суші компанії почали зберігати непродану нафту в резервуарах кораблів на морі.

Джерело: origo

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня