П’ять кроків для перемоги над COVID-19 від Білла Гейтса
Культовий американський мільярдер, благодійник і співзасновник компанії Microsoft Білл Гейтс у четвер, 23 квітня у блозі виклав власне бачення щодо змін, які, на його думку, є ключовими для припинення пандемії коронавірусу та повернення світу до економічної активності. А саму пандемію коронавірусу він порівняв із світовою війною, в якій усі країни опинилися на одному боці барикад.
Отже, Білл Гейтс пропонує наступні кроки:
1. Лікування симптомів, викликаних ураженням коронавірусом. Воно є ефективним в 95% випадках. Наявність цього лікування, навіть під час відсутності вакцини, дозволить людям повернутися до звичного способу життя.
2. Потенційним лікуванням може бути плазма пацієнтів, які перехворіли коронавірусом, і виробництво синтетичних антитіл, які найкраще працюють проти вірусу. Найбільшу надію дають антивірусні препарати і такі, які змінюють імунну відповідь організму. В останню категорію входить гідроксихлорохін.
В середньому на розробку вакцини від нової хвороби, яка є дієвою і ефективною, йде п’ять років. Враховуючи увагу і задіяні ресурси, Білл Гейтс вважає, що результатів можна очікувати через дев’ять місяців – два роки.
3. Широкомасштабне тестування, включаючи ПЛР-тести. Важливим, на його думку, є питання, чи зможе влада забезпечити умови карантину людині, яка проживає у тісному приміщенні з іншими членами сім’ї.
4. Відстеження контактів. Деякі країни вимагають від пацієнтів надати інформацію про їхнє місцеперебування за останні 14 днів, що містить дані геолокацій з телефонів і банківської карти. Білл Гейтс заявив, що є спеціальні додатки, які допоможуть людині згадати, де вона була і з ким контактувала, і добровільно поділитися цією інформацією.
Наприклад, є додатки, які з використанням блютуза, виявляють телефони людей, які знаходяться поруч. Після отримання позитивного результату на коронавірус їм можна відправити про це повідомлення і порекомендувати перевіритися.
5. Поступове відкриття економіки, відновлення комерційної та громадської діяльності. Це буде виглядати як щось середнє між карантином і звичайним життям: люди зможуть виходити, але не так часто і не скупчуватися; відвідувачі ресторанів займатимуть лише кожен другий столик; в літаках залишатиметься порожнім середнє місце.
НЬЮЗМЕЙКЕР
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися