На сумнозвісному індонезійському ринку припиняється продаж собачого та котячого м'яса
В Індонезії значна частина населення є мусульманами, тому вони не їдять такого м’яса.
Багаторічна кампанія місцевих активістів та світових знаменитостей призвела до припинення розкритикованого продажу м’яса собак і котів на сумнозвісному ринку тварин “Тохомон” на острові Селебес, також відомому як острів Сулавесі, Індонезія.
“Екстремальний ринок” Тохомон стане першим в Індонезії ринком, де не буде м’яса собак і котів, повідомляє Міжнародне гуманне товариство (HSI), міжнародна організація із захисту тварин, яка забирає врятованих від забою собак і котів від тих, що постачають їх на бійню в Тохомоні й розміщує у притулках.
Про остаточне припинення продажу м’яса собак і котів оголосив у п’ятницю мер міста Тохон Каролл Сендул. Відеокадри жорстокого вбивства і спалення живцем тварин, яких утримують як домашніх улюбленців в інших частинах світу, викликали обурення в усьому світі.
Ринок, відомий як Tomohon Extreme Market, є відомою туристичною атракцією, де, окрім м’яса собак і котів, можна придбати туші диких і захищених законом видів тварин, зокрема кажанів, змій та інших рептилій.
Індонезійські зоозахисники, об’єднані в організацію Dog Meat Free Indonesia, мають намір викорінити ідею торгівлі собачим м’ясом для споживання його людиною, частково через те, що сказ може передаватися людині через процес забою тварин або через інший контакт із зараженим м’ясом.
П’ять років тому 90 міжнародних знаменитостей, серед яких актриса Кемерон Діаз, телеведуча Еллен Дедженерес, ведучий талант-шоу Саймон Коуелл, комік Рікі Жерве, американський співак Мобі та індонезійська поп-зірка Анггун, звернулися до президента Індонезії Джоко Відодо з проханням закрити ринки собачого м’яса, щоб “стерти пляму з репутації своєї країни”.
За даними зоозахисників, у провінції Північний Сулавесі з населенням 2,6 мільйона осіб щотижня вбивають тисячі собак і котів для споживання в їжу. Останніми роками ринки собачого м’яса були закриті в кількох регіонах – востаннє в березні в столиці Джакарті – але більшість м’яса продається в Сулавесі.
У найбільш густонаселеній мусульманській країні світу переважна більшість населення ніколи не їсть собаче м’ясо, натомість є інші релігійні групи в цій багатонаціональній острівній державі, які вважають собаче м’ясо делікатесом або лікувальним засобом. За даними організації Dog Meat Free Indonesia, 7 відсотків індонезійців їдять собаче м’ясо, і воно особливо популярне в провінціях Північний Сулавесі, Північна Суматра і Східна Нуса Тенгара, де більшість населення сповідує християнство.
За даними HSI, торгівля і споживання собачого м’яса вже заборонені в декількох країнах і регіонах, включаючи Філіппіни, Тайвань, Гонконг, Сінгапур, Таїланд і Малайзію.
Джерело: hvg.hu
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися