Маск: замість міграції – зміцнення ідентичності націй

Маск: замість міграції – зміцнення ідентичності націй

15:59 Грудень 19, 2023

Життя 1421 5 хвилин

Magyar

«Ми не хочемо, щоб через депопуляцію зникали цілі нації… Якщо населення буде замінене мігрантами, країни втратять свою ідентичність», – заявив у суботу американський підприємець, найбагатша людина світу Ілон Маск на італійському правому політичному і громадському зібранні Atreju в Римі. На заході як гість був присутній також прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак.

На зібранні в Замку ангела Ілон Маск вийшов на сцену разом з одним зі своїх маленьких синів. За словами підприємця, виживання людства є його головним пріоритетом. Саме тому, додав він, важливо приводити у світ дітей і давати життя новим поколінням.

«Інакше існує ризик, що через три-чотири покоління населення світу скоротиться до однієї десятої від того, що є сьогодні, і людство зникне», – зазначив Маск. Він вважає, що не можна допустити зникнення населення Японії, Франції чи Італії. У Китаї американець спрогнозував 40% демографічного спаду.

На думку Маска, якщо країни замінять своїх жителів мігрантами, то втратять власну ідентичність і «перестануть бути такими, як раніше». Він підкреслив, що, наприклад, «Італію повинні представляти італійці» й так має бути в усіх державах.

Ілон Маск наголосив, що підтримує тільки легальну імміграцію. Допускати слід тих, хто працює «чесно і наполегливо», пояснив він. А відтак зазначив, що в разі неконтрольованої нелегальної міграції ми не знаємо, хто приїде.

«Я не кажу, що всі нелегальні іммігранти – злочинці, але без контролю як ми можемо знати, хто чесний? Саме тому нелегальна міграція повинна бути зупинена», – заявив він. Маск закликав Європу не переймати ідеологію «вейк» Сполучених Штатів, яка виступає проти соціальної несправедливості, особливо проти расової дискримінації.

За словами Маска, ця ідеологія не робить нічого, крім того, що налаштовує людей одне проти одного. Він також висловив схожу думку про розхвалену політкоректність. «Люди повинні досягати успіху своєю працею, а не статтю чи расою», – зауважив він.

Американський бізнесмен-мільйонер назвав штучний інтелект найбільшим викликом нашої цивілізації, але сказав, що це палиця з двома кінцями: «Він зможе робити все, однак не матиме совісті».

Ілон Маск підкреслив, що високо цінує свободу слова. На його думку, вона є наріжним каменем демократії, адже «ви можете сказати, що вам не подобається». «Хай живуть люди, хай живе людство!» – піднявши кулак, вигукнув Ілон Маск, коли прощався з аудиторією.

Зібрання Atreju, організоване молодіжним рухом італійських правих, у неділю закриє прем’єр-міністерка Джорджія Мелоні. У суботу вона провела переговори з Ріші Сунаком та Еді Рамою, своїми британським та албанським колегами.

Згідно із заявою уряду, тристороння зустріч була присвячена посиленню спільних дій проти нелегальної імміграції. На заході прийняли рішення про спільне фінансування італійсько-британського проєкту з повернення до країн походження мігрантів, які застрягли в Тунісі й не змогли продовжити свою подорож або повернутися додому.

Джерело:  (hirado.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня