До Землі наближається астероїд, більший за стадіон

До Землі наближається астероїд, більший за стадіон

10:11 Квітень 13, 2025

Життя 325 1 хвилина

Magyar

Розміри астероїда та відстань до нашої планети наближаються до „потенційно небезпечних”, але ще не є ними.

Поблизу Землі у середу, 16 квітня, пролетить астероїд 2011 VG9, повідомляє Лабораторія реактивного руху NASA (JPL).

За даними NASA, довжина небесного об’єкта становить 135,1 метра. Відстань від 2011 VG9 до нашої планети становитиме 4 659 699 км.

Якщо астероїд наближається до Землі на відстань менш ніж 7,5 млн км, а його розмір перевищує 150 м, у NASA вважають його „потенційно небезпечним об’єктом”.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня