«Мобілізація буде тривати»: у Сухопутних військах відповіли на атаки рф по ТЦК

«Мобілізація буде тривати»: у Сухопутних військах відповіли на атаки рф по ТЦК

08:31 Липень 9, 2025

Життя 1808 2 хвилини

Magyar

Російська армія цілеспрямовано атакує територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Таким чином росіяни намагаються зірвати мобілізацію.

Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев в ефірі телемарафону.

“Попри всі зусилля ворога, який прагне пригальмувати цей процес, або навіть зупинити його, мобілізація в нас тривала, триває і буде тривати”, – підкреслив Саранцев.

За його словами, все зроблено для того, щоб процес комплектації й поповнення підрозділів Сил оборони залишався неспинним.

Раніше речник Сухопутних військ також наголошував, що, окрім зриву мобілізації, агресор намагається також посіяти страх і зневіру серед населення. Зауважив, що багато ТЦК розташовані у густонаселених районах з розвиненою інфраструктурою.

“Таке небезпечне сусідство має обурити громадян і підштовхнути їх до якихось дій проти ТЦК… Саме на це Росія, найімовірніше, робить ставку”, – сказав він.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня