На Закарпатті відбулася зустріч Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини із Єпископом Закарпатської Реформатської Церкви
Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Андрій Крючков провів зустріч з Єпископом Закарпатської Реформатської Церкви Олександром Зан-Фабіаном.

До розмови долучилися заступник єпископа Янош Гейдер та директорка БО «Будинок милосердя “Добрий Самаритянин”» Андрея Катко.
Єпископ розповів про широку діяльність Церкви:
утримання шкіл і дитячих садків, у тому числі безпосередньо в ромських громадах;
опіку над понад 160 дітьми у «Доброму Самаритянині»;
допомогу літнім людям та людям з інвалідністю — в Закарпатській області під опікою близько 400 осіб;
підтримку вихованців, які досягли повноліття, але ще не готові жити самостійно.
Окремо йшлося про розвиток соціальних сервісів. Зокрема, наголошено на потребі створення соціальної лазні та інших побутових послуг, які суттєво полегшать життя найуразливіших сімей у громадах.
Представник підкреслив, що виявлені порушення прав дітей у Закарпатській області потребують миттєвого реагування. Саме завдяки діяльності «Доброго Самаритянина» громади мають можливість тимчасово захистити дітей та дати їм час для адаптації.
Від імені Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця висловлено щиру подяку Єпископу Олександру Зан-Фабіану та команді за велику роботу, спрямовану на розвиток освіти для ромських дітей, підтримку літніх людей та створення нових соціальних можливостей для найуразливіших.
Домовлено про подальшу співпрацю та конкретні кроки у сфері захисту прав людини, з акцентом на освіту, соціальні сервіси та допомогу тим, хто найбільше цього потребує.
Про це інформує Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися