У Києві приспустили найбільший прапор України: що сталось
Сьогодні, 24 жовтня, в Києві тимчасово приспустили головний прапор України.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації (КМДА) у Facebook.
Згідно з інформацією КМДА, найбільший прапор України у столиці приспустили сьогодні через прогнозовану раніше негоду.
Так, згідно з попередженням Українського гідрометеорологічного центру, в Києві очікуються пориви вітру швидкістю до 15-20 м/с.
Йдеться про I рівень небезпечності, жовтий.
Мешканцям і гостям столиці пояснили, що (за повідомленням КО “Київзеленбуд”) для збереження полотнища від пошкоджень прапор залишиться приспущеним до покращення погодних умов.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися