Франція готується до масштабних військових навчань
Збройні сили Франції готуються до проведення масштабних військових навчань “Orion 26”, які триватимуть три місяці і передбачають участь солдатів з 24 країн.

Про це повідомляє BFMTV.
Військові навчання розпочнуться 8 лютого на атлантичному узбережжі Франції й триватимуть до 30 квітня.
У них візьмуть участь 12 500 французьких військовослужбовців, 25 кораблів, включаючи авіаносець “Шарль де Голль”, 140 літаків і гелікоптерів, а також 1200 безпілотників усіх типів.
Очікується участь військовослужбовців з 24 інших країн, переважно європейських, а також США, Канади та Об’єднаних Арабських Еміратів.
Попередні навчання такого масштабу Франція провела у 2023 році. Цьогорічні операції вирізняються “особливо високим рівнем реалізму, який дозволяє відтворити всі фази сучасного конфлікту, від гібридного конфлікту до високоінтенсивної взаємодії”.
Вишкіл розпочнуть з десантних та повітряно-десантних операцій. За сценарієм, військові надають підтримку вигаданій державі-партнеру, Арланді, яка протистоїть своєму експансіоністському сусіду Меркурію на сході.
З 7 по 30 квітня навчання перемістяться до таборів у Шампані (східна Франція). Там військові відпрацьовуватимуть “здатність європейських армій повністю інтегруватися” в структури НАТО.
Протягом навчань Франція залучить 12 міністерств, щоб перевірити реагування та координацію цивільних та військових об’єктів на гібридні дії противника, як це могло б статися у разі конфронтації з росією на східному фланзі НАТО.
Французькі збройні сили також планують випробувати інновації в галузі безпілотників, глушіння супутників та радіоелектронної боротьби.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися