Вчені вияснили, як вага чоловіка впливає на його батьківські навики, і цей факт вас реально здивує
Нещодавно вчені виявили дуже цікавий зв’язок між будовою тіла чоловіків і їх батьківськими навичками. І, з’ясувалося, що чоловіки, які мають кілька «зайвих кілограмів» більш схильні вважатися хорошими батьками, повідомляє видання Daily Mail із посиланням на наукове дослідження.
Видання зазначає, що у науковому дослідженні взяли участь понад 800 осіб обох статей. Їм показували фото спортивних чоловіків, а також чоловіків із невеликою надмірною вагою. І абсолютна більшість опитаних відзначили, що не довіряють батьківським навичкам худорлявих чоловіків, а також не сподіваються на їх моногамію.
А ось повненьких чоловіків визнали більш схильними до того, щоб бути хорошими батьками. На думку вчених із Міссісіпської університету, люди сприймають повненьких батьків як менш домінуючих і більш «домашніх», а значить, відносини з ними будуть більш комфортнішими і теплішими.
Також під час дослідження респондентам задавали питання про схильність зображених чоловіків до тієї чи іншої позитивної або негативної моделі поведінки. До прикладу, чи готовий чоловік на фото допомогти дитині з уроками, або навпаки, чи думає цей чоловік, що діти його дратують.
І що цікаво, більшість опитаних погодилися із твердженням, що занадто повні чоловіки також підозрілі. За словами вчених, опитані зазначали, що велика кількість надлишкової ваги показує, що у чоловіка є проблеми з силою волі та самодисципліною.
А між тим, відомий лікар-педіатр і головний дитячий телелікар Євген Комаровський засудив спробу багатьох чоловіків, які стали батьками, перекласти відповідальність за виховання дітей на свою дружину. «Тато у нас – це така напівміфічна істота, якого поряд із дитиною «вдень із вогнем не знайдеш» і який ніяких відповідальних рішень не приймає», – розповів лікар в одному з відео на своєму YouTube-каналі.
На думку лікаря Комаровського, багато чоловіків до цих пір вважають, що перш за все вони повинні заробляти гроші, через що вони приділяють зовсім мало часу сім’ї і, особливо, вихованню дітей. Лікар зазначив, що до майбутнього батьківства вони готуються менш серйозно, ніж до купівлі автомобіля і назвав такий підхід «парадоксальним і маячним».
«Найбільша помилка – це ваша впевненість у тому, що ваша дружина знає, що робити з (першою – авт.) дитиною. Вона знає точно те саме, що і ви, – нічого. Вона вчиться. Давайте і ви будете вчитися», – заявив Комаровський.
За його словами, якщо батько розбирається у вихованні, іноді він зможе більш тверезо поглянути на ситуацію і навіть дати пораду дружині.
Лікар також наголосив, що всі діти потребують батьків, які завжди знаходяться поруч, беруть на себе відповідальність за їх виховання і щасливо проводять з ними час.
Наостанок Комаровський порадив майбутнім батькам не покладати надії на бабусь, дідусів та інших родичів, які не є експертами у питаннях виховання.
І тут, як ніколи можемо погодитися із відомим лікарем, адже старше покоління виховувало своїх дітей коли були зовсім інші часи і цінності, а також технології і знання.
НЬЮЗМЕЙКЕР
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися