Скільки коштує відпочинок на популярних гірських курортах України
Названо найбільш затребувані у туристів локації країни
Державне агентство розвитку туризму назвало найбільш популярні туристичні локації в Україні, спираючись на дані туристичних агентств, операторів мобільного зв’язку і Google. Інформація про внутрішній туризм була зібрана за запитом Радіо Свобода.
В перелік потрапили природні та міські парки, пляжі, гірські локації.
“За словами мобільних операторів, ми знаємо, що протягом цього літа в Україні зріс внутрішній туризм. Херсонщина стала одним з проривів цього літа. Ми сподіваємося, що кожен рік один або два регіони будуть відкриватися по-новому для туриста”, – прокоментували інформацію у відомстві.
Найзатребуваніші локації
На запит Держагентства розвитку туризму компанія Google надала інформацію про туристичні місця, щодо яких була найбільша кількість пошукових запитів у Google-Maps & Search за 9 місяців 2020 року.
У топ-5 серед природних об’єктів потрапили: Рожеве озеро (Лемурійське), Голубі озера в Чернігівській області, озеро Синевир у Карпатах, Бакота і Тустань.
П’ятірка улюблених українцями пляжів виглядає так: Аркадія в Одесі, Залізний порт, Чорноморськ, Кирилівка, Коблево.
У запитах на тему відпочинку в горах найчастіше фігурували Буковель, Драгобрат, Верховина, Яремче та Карпати.
За інформацією від туристичних операторів, найбільше туристи цікавилися рожевими озерами, сходженням на Говерлу, озером Синевир, а також – станцією “Памір” в Карпатах, Бакотою, Верховиною, селищем Буки, косою Джарилгач, Кінбурнською косою, заповідником “Асканія-Нова”, Олешківськими пісками й поїздкою у Чорнобиль.
Скільки коштує відпочинок на найпопулярніших гірських курортах
З усіх перерахованих напрямків найбільш актуальними та затребуваними є гірські курорти. На новорічні та різдвяні свята більшість котеджів в Карпатах та номерів в готелях поблизу гірськолижних трас вже заброньовані.
“Зараз зростає попит на зимовий відпочинок. Відповідно, ринок реагує динамічним тарифом. За моїми оцінками, ріст цін саме на зимовий відпочинок – на рівні 15-25% в порівнянні з минулим роком. Це в рамках щорічного “традиційного” подорожчання”, – зазначає в коментарі РБК-Україна Олександр Чорний, керівник Школи готельного бізнесу “Michelle”.
Найвисокогірніший курорт України Драгобрат знаходиться на висоті 1400 метрів над рівнем моря і покритий снігом до травня.
В готелі “Велика ведмедиця” біля підніжжя гори Стіг в 150-250 метрів від двох підйомників на новий рік можна зупинитися за ціною від 1800 гривень за номер в новорічний період.
В готельно-розважальному комплексі “Хата Магната” провести свята можна за ціною від 1200 гривень за номер.
Дешевше можна знайти розміщення в приватному житлі – наприклад, в гостьовому домі “Мандрівний” на новий рік компанії з 10 осіб пропонували оселитися за 4000 гривень на добу.
На курорті “Буковель”, на якому нещодавно відкрили сезон катання на лижах, житло традиційно дорожче на новий рік.
Наприклад, в Amarena SPA Hotel тримісний люкс обійдеться в 4800 гривень на добу.
Home hotel – 4978 гривень за номер “стандарт”.
В готелі “Стара правда”- від 2800 гривень на добу.
В Radisson Blu Resort Bukovel – від 12833 гривень за двомісний номер.
До речі, ціни на гірськолижних курортах почнуть знижуватися після 5-7 січня. За попередніми планами уряду, в цей період можуть ввести нові карантинні обмеження – і спа-зони з ресторанами в готелях опиняться під забороною.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися