У глибинах Атлантичного океану виявили новий вид медуз
Досі невідомий вид медуз виявили дослідники Національного управління океанічних та атмосферних досліджень (NOAA) під час глибоководної експедиції. Загадкова криваво-червона медуза плавала на глибині майже 2300 м.
Фахівці з Національного управління океанічних та атмосферних досліджень (NOAA) знайшли не описану досі медузу, яка дрейфує в Атлантиці на глибині близько 700 м. Незвичайні істоти червоного кольору, імовірно, належать до роду Poralia й можуть виявитися видом, невідомим науці, повідомляє Live Science.
На сьогодні описаний лише один вид Poralia – Poralia rufescens з тілом, схожим на дзвін і 30 щупальцями.
Команда NOAA помітила медузу біля узбережжя Ньюпорта, американський штат Род-Айленд. Дистанційно керований апарат (ROV) опустився на глибину понад 900 м. Учені також зняли кілька неописаних сімейств і потенційно нових видів.
Це глибоке занурення було частиною експедиції NOAA North Atlantic Stepping Stones, яку команда проводила з 30 червня до 29 липня. Під час місії дослідники зробили 25 занурень на глибині від 250 до 4000 м, щоб побачити життя глибоководних істот.
«Ми помітили найрізноманітніших тварин, зокрема гребневиків, кнідарії, ракоподібних та актіноптерігії (риби з променевими плавниками), а також кілька неописаних сімейств і потенційно нових видів», – розповів науковому порталу LiveScience стажист NOAA Куїнн Гірасек, який першим помітив медузу на відзнятих кадрах. Юнак вивчає біологію в коледжі Джуніата, штат Пенсильванія.
Через кілька днів після початку експедиції вчені натрапили також на жовту морську губку, що лежала біля рожевої морської зірки на глибині близько 1885 футів. Крістофер Мах, морський біолог із Смітсонівського національного музею природної історії, порівняв пару з Губкою Бобом і Патріком.
Джерело:Origo
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися