У Центральній та Східній Європі може також початися виробництво мікрочіпів
Тайвань планує співпрацювати з деякими країнами Центральної та Східної Європи для вирішення глобального дефіциту мікросхем.
Деякі країни Центральної та Східної Європи можуть почати відігравати більшу роль у глобальному ланцюжку поставок виробництва мікросхем. Уряд Тайваню розглядає можливість співпраці в регіоні, оскільки глобальний дефіцит мікрочіпів викликає постійні труднощі та перебої, – заявив уряд Тайваню.
Президент Національної ради з розвитку Тайваню Кунг Мінсін наголосив минулого місяця, що багато країн можуть почати відігравати різні ролі в ланцюжку поставок. Про це Кунг Мінсін сказав після візиту до Словаччини, Чехії та Литви, – повідомив портал RT.com.
Тоді він додав, що всі три країни заявили про готовність співпрацювати з Тайванем у виробництві напівпровідників. До речі, на азіатську країну припадає 63 відсотки світового виробництва цих мікрочіпів.
Хоча Європейська комісія ще у вересні виступила з ініціативою активізувати дослідження та збільшити виробничі потужності виробництва чіпів у регіоні, Кунг підкреслив, що для Європи було б складним завданням зробити це самостійно.
Тому реальним сценарієм для європейських країн може бути співпраця з Тайванем, який є основним гравцем у цьому секторі.
Роль Тайваню важлива просто тому, що країна має майже монополію на світове виробництво мікросхем. Його сила ілюструється тим фактом, що його єдина компанія, Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC), володіє 54%-ною часткою світового ринку. Тож не дивно, що американські технологічні гіганти, такі як Apple або Nvidia, також виробляють свої напівпровідники майже повністю через тайванські компанії.
Джерело: (Origo)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися