Кожен третій громадянин Угорщини надав допомогу українським біженцям

Кожен третій громадянин Угорщини надав допомогу українським біженцям

18:45 Травень 5, 2022

Життя 2996 3 хвилини

Magyar

Кожен третій громадянин Угорщини надавав допомогу українським біженцям: 58 відсотків – матеріальним пожертвуванням, 40 процентів – продуктами харчування, 39 відсотків – надали іншу підтримку. Про це повідомив Інститут народонаселення та сім’ї ім. Марії Копп, посилаючись на дані проведеного репрезентативного соціологічного опитування.

За даними дослідження, 36 відсотків із тих, хто долучився до благодійної або волонтерської роботи, становлять жінки, чверть – чоловіки. Найбільше допомагали пенсіонери, одружені, які мають двох або більше дітей, або особи з вищою освітою. Майже п’ята частина опитаних, переважно віком від 30 до 50 років, допомагали біженцям як волонтери.

За даними опитування, понад три чверті опитаних вважають, що уряд Угорщини належно вирішує питання забезпечення біженців, 13 відсотків висловили невдоволення, 10 відсотків не змогли дати оцінку.

Більшість людей добре поінформовані: третина опитаних знає, що Угорщина прийняла вже понад 600 тисяч біженців, третина вважає, що прибуло менше півмільйона, чверть вважає, що з України прибуло 500-600 тисяч осіб. Половина респондентів знають про те, що біженцям надають допомогу в центрах підтримки в пунктах пропуску на угорсько-українському кордоні, 37 відсоткам також відомо, що в Будапештському спортивному комплексі створено транзитний хаб, де допомагають біженцям із України, – йдеться в повідомленні.

Серед благодійних організацій, які допомагають біженцям, респонденти найчастіше називали Мальтійську службу допомоги та Червоний Хрест Угорщини. більшості опитаних також відомо, що забезпечення біженців відбувається за рахунок об’єднання зусиль уряду Угорщини, благодійних, церковних та громадських організацій, і що важливу роль в цій роботі відіграють і суб’єкти економіки.

У повідомленні також звертають увагу на те, що потреба волонтерів існує й надалі. Бажаючі можуть реєструватися на таку роботу на сайті https://bokonkentesek.booked4.us/public.

Загальнонаціональне репрезентативне соціологічне дослідження проводилося шляхом телефонного опитування тисячі дорослих людей у період із 13 до 22 квітня, йдеться в повідомленні.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня