Українські біженці швидко можуть знайти роботу в Угорщині – агенція з працевлаштування

Українські біженці швидко можуть знайти роботу в Угорщині – агенція з працевлаштування

14:44 Травень 10, 2022

Життя 2659 2 хвилини

Magyar

Українські біженці доволі швидко можуть знайти роботу в Угорщині. Про це інформагентству МТІ повідомило підприємство з працевлаштування – агенція з працевлаштування Prohuman.

У рекрутинговій компанії зазначили, що угорські роботодавці зрозуміли – люди, які прибувають із сусідньої країни, можуть виконувати найрізноманітніше коло робіт. В інформаційних пунктах агенції майже 2,5 тисячі біженців вказали про бажання працевлаштуватися, 400 з них вже почали працювати. Багато з тих, хто приїжджає в Угорщину, планують жити в країні довгостроково, вважають в агенції.

Агенція з працевлаштування Prohuman у співпраці з благодійними та державними організаціями наразі допомагає підприємствам з адміністративною роботою щодо працевлаштування українських біженців, надання їм службового житла, організації довозу.

Крім того, рекрутингова компанія створила сайт safeinhungary.hu, щоби зв’язати роботодавців із біженцями. Тут підприємства можуть ознайомитися з анкетами тих, хто шукає роботу. Сторінка доступна й українською мовою.

Джерело: mti.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня