В Естонії почалися великі військові навчання

В Естонії почалися великі військові навчання

10:28 Травень 16, 2022

Життя 613 3 хвилини

Бойові стрільби відбудуться на Центральному полігоні Сил оборони Естонії та на острові Сааремаа.

В Естонії в понеділок розпочалися найбільші навчання Сил оборони Їжак-2022, у яких візьмуть участь близько 15 тисяч військовослужбовців Сил оборони та військовослужбовців країн-союзників та країн-партнерів. Про це повідомляється на сайті Сил оборони Естонії.

“Під час навчань буде перевірено боєздатність Сил оборони та їхню здатність реагувати на міжнародні загрози. Головну увагу буде приділено перевірці готовності 2-ї піхотної бригади та Центру стратегічних комунікацій кіберкомандування”, – йдеться у повідомленні.

Навчання триватимуть з 16 травня до 3 червня і охоплять майже всю Естонію. Основні маневрені дії підрозділів пройдуть у Південній Естонії, бойові стрільби відбудуться на Центральному полігоні Сил оборони та на острові Сааремаа.

Крім Їжак-2022, одночасно в Естонії та поблизу неї проводиться ще кілька навчань. Латвія організовує маневри Namejs, у рамках яких, серед іншого, відпрацьовуються транскордонне співробітництво та спільні з Силами оборони Естонії процедури командування. У рамках навчань Defender Europe морські піхотинці США взаємодіятимуть із естонськими військовослужбовцями на Сааремаа, пройдуть бойові стрільби на морі. Штаб Північної дивізії НАТО проведе навчання Knight Legion.

У навчаннях Їжак-2022 візьмуть участь сухопутні війська, військово-повітряні сили та військово-морський флот, ополчення Кайтселійт, а також Кіберкомандування, Командування підтримки та Командування спеціальних операцій. Крім того, у навчанні візьмуть участь підрозділи бойової групи НАТО, що дислокуються в Естонії, а також підрозділи союзників, які прибули сюди на час навчань.

У навчаннях беруть участь близько 7100 резервістів, 2500 солдатів-строковиків, 2000 військовослужбовців-контрактників та 4200 солдатів союзників із десяти країн. Задіяні сотні одиниць техніки, зокрема бронетехніка, БМП, танки, кораблі, гелікоптери та літаки.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня