Берегівська районна організація Мальтійської служби допомоги доставила гуманітарний вантаж у притулок для тварин на Київщині

Берегівська районна організація Мальтійської служби допомоги доставила гуманітарний вантаж у притулок для тварин на Київщині

19:40 Травень 20, 2022

Життя 837 3 хвилини

Magyar

Берегівська районна організація Мальтійської служби допомоги доставила в Київську область 14 піддонів з кормом для чотирилапих на прохання керівників одного з притулків для тварин.

Завдяки іноземним донорам благодійна організація зібрала понад 250 тонн гуманітарної допомоги, більше половини з якої вже доставила організаціям та органам місцевого самоврядування, що забезпечують вимушених переселенців. Мальтійська служба також намагається виконувати прохання, які надходять із регіонів, охоплених війною. Зокрема звернення по допомогу її представники отримали на початку травня з притулку для тварин у Київській області, де збирають покинутих чотирилапих.

Війна впливає на життя не лише людей, але й домашніх улюбленців. Там, де нещодавно тривали бої, багато собак і котів залишилися без нагляду та догляду. Тварини голодували, тому притулкам, які ними опікуються, потрібен у першу чергу корм.

Директор Берегівської районної організації Мальтійської служби допомоги Янош Макук повідомив, що один з гуманітарних вантажів, котрий прибув на Закарпаття з Німеччини, містив корм для собак і котів. Тож його відправили до Київської області, звідки раніше надійшов запит. «Так ми допомогли їм, адже покинуті тварини голодують», – каже Янош Макук.

Представниця громадської організації «Захисники тварин» Елеонора Лукаш висловила вдячність за підтримку: «Зараз у країні страждає не тільки населення, дорослі та діти, але й тварини. Багато хто виїхав і не мав можливості взяти з собою своїх улюбленців. Тому їх просто відпустили. Завдяки Мальтійській службі допомоги ми зможемо піклуватися про них. Висловлюємо вдячність за те, що і в цей важкий час про нас не забули».

Доставлений за сприяння Берегівської районної організації Мальтійської служби допомоги гуманітарний вантаж, окрім корму для тварин, містив і засоби гігієни.

(TV21 Ungvár/lexi, Kárpátalja hetilap)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня