Сфери діяльності волонтерів Угорської реформатської служби допомоги численні та різноманітні

Сфери діяльності волонтерів Угорської реформатської служби допомоги численні та різноманітні

16:29 Травень 21, 2022

Життя 972 2 хвилини

Magyar

Цього року до волонтерської акції «Міст любові» Угорської реформатської служби допомоги долучилося 12 тисяч людей на всій території Карпатського басейну. Протягом вихідних небайдужі впорядковують території навколо церков, дитячі ігрові майданчики та громадський простір у своїх населених пунктах.

Як повідомив директор Угорської реформатської служби допомоги Мартон Югас, одним із гасел цьогорічної акції стало «Міст любові для Закарпаття». Волонтерів закликали підтримати українських біженців.

З початку війни в Україні стати волонтерами Угорської реформатської служби допомоги зголосилося загалом понад чотири тисячі людей. Вони продовжують роботу в центрах підтримки біженців, надають допомогу в забезпеченні українців, які постраждали від війни, працюють перекладачами.

Волонтерська акція «Міст любові» Реформатської служби допомоги, що охоплює весь Карпатський басейн, – наймасштабніший захід благодійної організації. Він проводиться з 2009 року. За цей час до волонтерської роботи долучилося кілька десятків тисяч людей в Угорщині та угорських громадах прикордонних регіонів країни.

У рамках акції небайдужі впорядковують дитячі майданчики, парки, території навколо церков, кладовища. Ще один напрям – підтримка літніх, хворих людей, осіб з інвалідністю. Для них волонтери в громадах готують концерти, печуть тістечка тощо.

index.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня