Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді вручило подарунки переможцям творчого конкурсу

Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді вручило подарунки переможцям творчого конкурсу

11:21 Травень 24, 2022

Життя 1217 4 хвилини

Magyar

Мова йде про конкурс малюнків започаткований Національним інститутом стратегічних досліджень (Угорщина) для учнів дошкільних, середніх та вищих закладів освіти Карпатського регіону. Його проводять далеко не вперше, а свої роботи для участі в конкурсі щороку надсилають кілька тисяч учасників.

«Угорський герб та прапор» – ось тема, за якою учасники готували малюнки. Кожен з них демонстрував своє бачення, як класичне, так і абстрактне. Діти Закарпаття теж щороку надсилають свої роботи до дипломатичних установ Угорщини в Ужгороді та Берегові, які й відправляють шедеври юних художників до Будапешта на розгляд комісії конкурсу.

Дипломатичне представництво Угорщини в Ужгороді вже вручило подарунки учасникам з різних куточків Закарпаття. Наразі ж свої заслужені призи отримали вихованці та викладачі Ужгородської дитячої школи мистецтв. Під час передачі нагород Наталія Громова, директор закладу, зазначила, що учні вже кілька років поспіль беруть участь у такому цікавому та творчому конкурсі. Традиційно конкурс проводять в березні, але цьогоріч, через об’єктивні причини, його перенесли на пізнійший термін.

«У школі мистецтв навчається багато талановитих дітей, тож для нас всі вони – наша гордість. Цей рік не став винятком і гарна традиція продовжилася, адже п’ять учнів і три педагоги-наставники стали переможцями художнього конкурсу. Для нас це велике свято і я приємно вражена, що ми маємо стільки дійсно талановитих дітей», – додала пані Наталія.

Консул Едіна Албертне Шімон розповіла, що конкурс з тематикою «Угорського гербу та прапора», має за мету єднати народи та громади. Так, угорський уряд 16 березня визначив Днем угорського гербу та прапора і щороку до відзначення цього свята проводять творчий конкурс. Всі переможці конкурсу отримують цінні подарунки та книги.

«Цього року до участі в конкурсі надіслали понад 2200 робіт і 50 есе з різних куточків Карпатського регіону. Велика радість для нас, що закарпатcькі діти разом зі своїми педагогами теж активно долучилися та надіслали велику кількість малюнків», – зазначила пані консул.

Крім того, Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді подарувало Ужгородській дитячій школі мистецтв комплект книг угорською мовою, які обов’язково знайдуть вдячних читачів.

Вікторія КОПИНЕЦЬ, “Карпатський Об’єктив

Відео – Дмитро МИСЬ

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня