Майже 35% жителів західних та центральних регіонів України допускають обмеження свободи слова – соцопитування

Майже 35% жителів західних та центральних регіонів України допускають обмеження свободи слова – соцопитування

13:29 Червень 2, 2022

Життя 1649 2 хвилини

Magyar

34,8% жителів західних та центральних регіонів України вважають, що заради наведення порядку в країні можна тимчасово обмежити свободу слова, свідчать дані дослідження, проведеного фондом “Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва” спільно з Центром політичної соціології за підтримки John Fell Oxford University Press Research Fund 7-15 травня, передає Інтерфакс-Україна.

На запитання, що важливіше свобода слова чи захист держави від дезінформації, яка може завдати шкоди її територіальній цілісності та національній безпеці, 22,2% респондентів відповіли, що свобода слова важливіша, 64,9% – захист держави важливіший, а 13% важко відповісти на запитання.

Крім того, на запитання, чи згодні респонденти із твердженням, що заради наведення порядку в країні можна тимчасово обмежити свободу слова, 7,1% відповіли, що повністю згодні, 27,7% – скоріше згодні, 25,7% – скоріше не згодні, 24,8% – взагалі не згодні, а 14,7% важко відповісти на запитання.

У рамках дослідження методом face-to-face було опитано 1 тис. респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення семи західних (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька) та чотирьох центральних (Вінницька, Кіровоградська, Хмельницька, Черкаська) областей України. Вибірка репрезентативна за такими показниками, як стать, вік, тип поселення та область проживання. Максимальна випадкова похибка вибірки не перевищує 2,2%.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня