На кордонах з Угорщиною і Словаччиною  спостерігаються значні черги

На кордонах з Угорщиною і Словаччиною спостерігаються значні черги

16:23 Червень 28, 2022

Життя 1258 2 хвилини

За останні кілька днів на пунктах пропуску, що у зоні діяльності Закарпатської митниці, спостерігаються значні черги з боку суміжних держав, особливо на українсько-угорському та українсько-словацькому ділянках кордону.

Така ситуація, насамперед, пов’язана з тим, що 1 липня очікується скасування пільгового оподаткування громадян митними платежами під час випуску у вільний обіг окремих транспортних засобів.

Закарпатська митниця закликає громадян до розуміння та наголошує, що кожен пункт пропуску має граничну пропускну спроможність. Митники та прикордонники максимально докладають зусиль, додаткового збільшено посадових осіб, перенаправлено смуги руху у пунктах пропуску, аби пришвидшити оформлення автівок та зменшити час очікування громадян у черзі на перетин державного кордону із суміжними країнами.

Для цього керівництво митниці разом з облджержадміністрацією організовує та проводить зустрічі з суміжними службами та представниками дипломатичних відомств, узгоджує спільні дії щодо прискорення пропуску придбаних транспортних засобів.

Додамо, що за період з 05.04.2022 по 27.06.2022 у зоні діяльності Закарпатської митниці випущено для вільного обігу 16704 автомобілів зі звільненням від оподаткування митними платежами, передбаченим ЗУ 2142-ІХ.

Наразі наводимо дані щодо кількості оформлених та пропущених придбаних автомобілів громадян через пункти пропуску за останні 4 доби.

Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня