Біля Балатона створили табір релігійних єврейських українських біженців

Біля Балатона створили табір релігійних єврейських українських біженців

14:32 Червень 29, 2022

Життя 1698 2 хвилини

Magyar

Товариство євреїв Угорщини і Асоціація єврейських громадських організацій та общин України відкрили табір біженців для релігійних євреїв України в с. Балатонесед.

Українська та угорська єврейські організації у квітні звернулися до уряду Угорщини з проханням дозволити відкрити на колишньому урядовому курорті в Балатонеседі площею 180 тисяч квадратних метрів, який не використовувався вже кілька років, спеціальний кошерний табір для сотень українських біженців.

Дві організації відремонтували курорт для прийому біженців, а на подальшу реконструкцію та розширення організували компанію зі збору пожертв. Після завершення ремонту в таборі зможуть розмістити 644 особи. Тут є зони спільного користування, кошерна кухня та класи для навчання дітей.

Як ідеться у заяві організацій, створення табору було необхідним з огляду на те, що в Європі не було вирішено питання розміщення біженців, які живуть за особливими релігійними та харчовими нормами.

Додаткову інформацію про табір біженців можна знайти на сайті machnechabad.hu.

Джерело: mti.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня