90% українців - за вступ у ЄС, до НАТО хочуть 73% - опитування

90% українців - за вступ у ЄС, до НАТО хочуть 73% - опитування

16:15 Липень 1, 2022

Життя 1271 2 хвилини

Magyar

Вступ України до Європейського Союзу підтримують 90% опитаних українців, приєднання до НАТО – 73%.

Як передає Укрінформ, про це ідеться у дослідженні, проведеному 2-11 травня Національним демократичним інститутом в Україні та опублікованому на сайті Київського міжнародного інституту соціології.

При цьому на заході України вступу до ЄС хотіли б 94% респондентів, у центрі та на півночі – 93%, на сході та півдні країни – 84% опитаних.

Водночас 82% жителів заходу України підтримують вступ до НАТО. На півночі та у центрі – 79%, на сході – 59%, на півдні – 65% респондентів.

Загальнонаціональне дослідження розробив і провів Національний демократичний інститут в Україні. Польові роботи виконав КМІС з 2 по 11 травня за допомогою методу комп’ютерної системи телефонних опитувань (CATI) із 2500 завершених інтерв’ю. Опитування репрезентативне лише для дорослого населення, яке зараз проживає в Україні та користується мобільними телефонами. Території, які були непідконтрольні уряду України до 24 лютого 2022 року, були виключені з дослідження. Середня похибка для національної вибірки не перевищує +/- 3%.

Дослідження стало можливим за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Швеції, Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку (FCDO) Великої Британії та Міністерства міжнародних справ Канади.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня