Закарпаття готується до початку навчального року 2022/2023

Закарпаття готується до початку навчального року 2022/2023

12:15 Липень 2, 2022

Життя 680 3 хвилини

Magyar

Як інформує голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, в області готуються до початку нового навчального року в умовах воєнного стану.

У тісній координації з центральними органами виконавчої влади ми робимо все можливе для того, щоб освітній процес розпочався 1 вересня у форматі офлайн і діти могли повноцінно здобувати знання у школах.

Головну увагу в підготовці цього навчального року ми приділяємо безпеці учнів та всіх людей, які залучені до освітнього процесу.

Серед основних завдань щодо кожного закладу освіти:

  • разом з працівниками ДСНС перевіряємо кожен заклад та прилеглі території на наявність вибухонебезпечних предметів;
  • важливим питанням є забезпечення якісної системи оповіщення, особливо для дітей з порушенням зору та слуху (йдеться про сирени, інформаційні табло та інші способи оповіщення);
  • у кожному закладі мають бути позначені шляхи евакуації (покажчики руху та таблички, які вказують на місце укриття);
  • укриття повинні бути в кожному навчальному закладі або у безпосередній близькості до нього та мають бути розраховані на всіх учасників навчального процесу. Такі споруди також повинні відповідати інклюзивним нормам. Якщо неможливо забезпечити укриття для усіх, – навчання може проводитися в декілька змін;
  • мають бути забезпечені запаси води, медикаментів, необхідного обладнання та інших матеріалів;
  • на початку навчального року для персоналу та учнів проведуть тренування щодо порядку дій під час сповіщення сигналу повітряної тривоги;
  • у разі повітряної тривоги в регіоні освітній процес буде призупинений та за можливості продовжений в укритті до завершення тривоги.
social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня