Коронавірус в Італії набирає нових обертів, носіння масок знову стало обов’язковим

Коронавірус в Італії набирає нових обертів, носіння масок знову стало обов’язковим

10:16 Липень 3, 2022

Життя 481 4 хвилини

Magyar

Із п’ятниці на робочих місцях почали діяти нові правила охорони здоров’я, що у свою чергу знову передбачає використання масок – після того, як в Італії зросла кількість людей, у яких діагностовано коронавірус через поширення субваріанту BA.5 штаму омікрон.

Відповідно до угоди, підписаної між Міністерством праці та представниками роботодавців і найманих працівників, маски Ffp2 повинні бути знову прийняті в приватному секторі, а також на робочих місцях державного управління та в державному секторі загалом. Положення діє до кінця жовтня.

Постанова поширюється на роботу, яка виконується в закритих приміщеннях, наприклад в офісах, магазинах або на заводах, а також на відкритому повітрі, в тому числі на терасах ресторанів, якщо не гарантується безпечна відстань – принаймні в один метр. Працівникам роботодавець повинен забезпечити усі необхідні медичні засоби.

Протокол продовжує гарантувати можливість роботи вдома ще на чотири місяці для більш вразливих за станом здоров’я осіб, умови якої обговорюватимуться роботодавцем із представниками працівників.

При вході на робоче місце знову вимірюється температура тіла, і працівник не допускається до робочого місця при температурі вище 37,5 градуса за Цельсієм. Там, де не вистачає місця, наприклад, в їдальнях і роздягальнях, доступ до них може мати лише обмежена кількість людей.

У лютому по всій Італії скасували обов’язкове носіння масок на вулиці, а з першого травня – у приміщеннях. Однак продавці, офіціанти в барах, водії таксі та працівники на багатьох інших підприємствах добровільно продовжували носити маски. У громадському транспорті – за винятком літаків – маска типу Ffp2 є обов’язковою до кінця вересня.

Поширення штаму вірусу омікрон BA.5 також почалося і в Італії: за останній тиждень кількість зареєстрованих хворих зросла на понад п’ятдесят відсотків. За останні два дні обстежено понад 177 тисяч нових пацієнтів, але багато з них тестуються вдома, не звертаються до лікарів і навіть не повідомляють про інфікування. Офіційна кількість активних хворих – 770 тисяч. Згідно з попередженням МОЗ, на відміну від останніх двох років, нинішній варіант вірусу також поширюється під час спеки.

Джерело: portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня