Гуманітарну допомогу від угорського католицького Карітасу доставили в Чернігів

Гуманітарну допомогу від угорського католицького Карітасу доставили в Чернігів

16:11 Липень 25, 2022

Життя 2216 2 хвилини

Magyar

Католицький Карітас з початку війни допомагає українським біженцям в Угорщині та вимушеним переселенцям на Закарпатті. Цього разу гуманітарну допомогу відправили далеко від українсько-угорського кордону, ідеться на сайті організації.

Благодійна організація протягом минулого періоду щотижня відправляла допомогу закарпатцям для підтримки роботи соціальних безкоштовних кухонь та забезпечення вимушених переселенців. Цього разу гуманітарну допомогу доправили набагато далі. Перший пункт – Чернігівщина.

Антал Мароші, представник організації, який супроводжував вантаж, повідомив, що місцеві мешканці живуть серед руїн розбомблених будинків. Здебільшого це літні люди, які не виїхали. Іноді їм доводиться долати по 6–8 км, щоб купити якісь продукти харчування.

Посприяли доставці гуманітарного вантажу ЗСУ, надавши для цього власні транспортні засоби. Представники Карітасу роздали людям пакунки, у яких були консерви, продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, солодощі. Ще кілька тонн гуманітарного вантажу за допомогою місцевої організації Карітас доставлять у м. Бучу.

«Завдяки Карітасу любов угорського народу дісталася до бабусь і дідусів, до дітей-сиріт, які живуть у Новоселивці», – повідомив полковник Микола Журавльов, командир відділення, що супроводжувало гуманітарний ватаж.

Католицький Карітас

ФОТО: Антал Мароші

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня