Понад 60% батьків виступають за дистанційну форму навчання дітей

Понад 60% батьків виступають за дистанційну форму навчання дітей

16:52 Серпень 9, 2022

Життя 1998 2 хвилини

Magyar

Більшість батьків – 62,5% обрали для своєї дитини дистанційну форму навчання у новому навчальному році. 61,6% батьків вважають, що не варто розпочинати очні заняття, навіть якщо ситуація безпеки дозволяє це робити і є укриття.

Результат опитування понад 25 тисяч батьків оприлюднив освітній омбудсмен Сергій Горбачов, пише Слово і діло.

Очне навчання цього року обрали лише 13,8% батьків, 18,4% поки що не визначилися. 0,5% батьків обрали індивідуальну форму навчання, 0,4% – сімейну, екстернат – 0,1%.

Третина опитаних батьків обрали дистанційну форму навчання, бо не вважають підвал у навчальному закладі належним укриттям, ще 11% опитаних – бо у закладі взагалі немає укриття.

Крім того, 18% обирали дистанційку, тому навчальний заклад знаходиться в зоні бойових дій або поруч.

З тих, хто вибрав очне навчання, 10% зробили це тому, що вважають його кращим для здобуття знань та розвитку дитини. По 4% батьків обрали зробили такий вибір через безпеку: 4% вважають, що в їхньому регіоні безпечно, ще 4% – тому що в навчальному закладі є укриття і там дитині буде безпечніше, ніж удома.

ЯКУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ОБРАЛИ БАТЬКИ ДЛЯ СВОЇХ ДІТЕЙ? ПЕРШІ РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ БАТЬКІВ, ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ В УКРАЇНІ Триває...

Опубликовано Освітній омбудсмен Сергій Горбачов Вторник, 9 августа 2022 г.
social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня