У Будапешті відкрили центр підтримки українських біженців

У Будапешті відкрили центр підтримки українських біженців

18:35 Серпень 9, 2022

Життя 786 2 хвилини

Magyar

У Будапешті почав діяти центр підтримки українських біженців Екуменічної служби допомоги. В установі, що знаходиться у VIII районі столиці Угорщини, надають інформаційну, правову, інтеграційну та духовну підтримку, а також матеріальні пожертви.

У заяві, надісланій МТІ у вівторок, Екуменічна служба написала, що відіграє значну гуманітарну роль в Україні на міжнародному рівні та є важливим учасником роботи з допомоги біженцям в Угорщині.

Послуги для підтримки біженців тепер надаються також у VIII районі Будапешта в новоствореному центрі, куди кожен може звернутися по допомогу, ідеться в повідомленні. В установі за адресою: Baross utca 28 – співробітники організації допомагають біженцям, які тимчасово перебувають в Угорщині та мають намір оселитися тут, різними гуманітарними пожертвами, послугами ринку праці, юридичними консультаціями, необхідною інформацією, організацією громадських програм.

Було оголошено, що центр надаватиме нужденним матеріальні пожертви (продукти харчування, засоби гігієни, догляду за дітьми, одяг), а також інтеграційні послуги для тих, хто хоче залишитися в Угорщині.

Окрім доступу до освіти та охорони здоров’я, сприяння працевлаштуванню й навчанню дорослих, співробітники центру допоможуть з доглядом за дітьми та вивченням мови. Особлива увага приділяється неповнолітнім без супроводу батьків, інвалідам і людям похилого віку. Для дорослих та дітей організовуються програми дозвілля й формування ставлення до громади з акцентом на розвитку талантів і сприянні соціальній інтеграції, ідеться в повідомленні.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня