ЗСУ розібрали систему захисту російського танка, але не знайшли багато чого з того, на що сподівались

ЗСУ розібрали систему захисту російського танка, але не знайшли багато чого з того, на що сподівались

12:11 Серпень 12, 2022

Життя 690 3 хвилини

Magyar

Збройні сили України демонтували систему активного захисту захопленого у російських військ танка Т-80БВМ. І стало зрозуміло, що у вибухаючих цеглах ERA не було нічого, що могло б забезпечити реальний захист корпусу танка, – росіяни заповнили їх гумовими плитами.

Із початку російсько-української війни серйозною проблемою для значної кількості російських танків стало те, що вони не оснащені системами активного захисту, які б могли б суттєво оборонити оперативний склад проти сучасних протитанкових засобів. Цим пояснюється, серед іншого, й той факт, що його російські військові вже довели, – під час війни в Україні вони втратили щонайменше 933 танки та тисячі інших військових машин.

На відео, опублікованому ЗСУ, видно, що навіть танки, які мають систему активного захисту, можуть не уборонити своїх операторів. Здається, цеглини, з яких складається динамічна броня, росіяни наповнили гумовими листами замість вибухівки – принаймні у випадку, про який йдеться у відео. Гумові листи не захищають від протитанкових ракет чи снарядів.

Звичайно, це може бути лише окремою аномалією, а не загальною проблемою російської армії, та ймовірно, що не всі системи ERA наповнені гумовими листами замість вибухівки. У будь-якому випадку, навіть якщо це поодинокий випадок, у відео досить химерно розповідається про навчання російських танкістів і загальну готовність російських військових.

Варто також зазначити: джерела, близькі до Кремля, нещодавно висловлювали жаль з приводу того, що небагато російських танків оснащено системами активного захисту. І це зрозуміло, адже Радянський Союз був піонером у їхній розробці.

Джерело:portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня