Мобілізація в Україні триватиме до завершення воєнного стану

Мобілізація в Україні триватиме до завершення воєнного стану

10:49 Серпень 15, 2022

Життя 5349 2 хвилини

Magyar

Хвиль мобілізації як таких зараз в Україні немає. Мобілізація залежить від потреб на фронті. Тобто фактично вона відбувається постійно: коли ЗСУ зазнають втрат – загиблими або пораненими, яким потрібно лікуватися та відновлюватися, коли треба змінити солдатів, що кілька місяців перебували на передовій.

Водночас про демобілізацію та повернення додому мова не йде, адже за законом, під час воєнного стану мобілізація триває до його скасування.

“Мобілізація напряму залежить від потреб в доукомплектуванні військових частин, – каже Роман Горбач. – Навіть якщо ситуація на фронтах ускладнюватиметься, всі завдання по мобілізації будуть виконані”.

Відповіді на запитання: що буде, якщо війна триватиме довго, і потрібно буде повністю змінювати тих, хто воює від початку повномасштабного вторгнення, зараз немає.

“Поки є воєнний стан, всі люди, яких призвали, служитимуть й далі, – говорить Роман Костенко. – Це досвідчені бійці, і буде неправильно на їхнє місце набирати тих, у кого немає досвіду. Щодо відпочинку – передбачене виведення підрозділів першої лінії, відведення їх на реабілітацію та відновлення. Але загалом такого поняття, як відпочинок, зараз немає. Нація під загрозою знищення. Який відпочинок?”

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня