У Мукачеві вирішили перепоховати групи могил радянських воїнів і партизан

У Мукачеві вирішили перепоховати групи могил радянських воїнів і партизан

11:50 Вересень 21, 2022

Життя 1560 2 хвилини

Magyar

У місті Мукачеві на виконкомі прийнято рішення про перепоховання групи могил радянських воїнів і партизан.

З метою забезпечення виконання заходів з перепоховання групи могил радянських воїнів і партизан з центральної площі міста на територію Центрального міського кладовища виконавчий комітет доручив управлінню міського господарства Мукачівської міської ради організувати заходи по перенесенню групи могил радянських воїнів і партизан з площі Духновича з почесним перепохованням праху воїнів на територію Центрального міського кладовища по вул. Масарика Томаша.

При проведенні заходів забезпечити дотримання вимог пп. 2.12. п.2 Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, розділу 6 державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України «ДСан ПіН 2.2.2.028-99»».

Мукачівському міському комунальному підприємству «Ремонтно-будівельне управління» доручено привести територію проведення робіт, визначених п.1 даного рішення, до належного стану у відповідності до вимог Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів.

Про це повідомляє Мукачівська міська рада.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня