ІV Міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра-2022» проходить  в Ужгороді у форматі книжкових виставок (відео)

ІV Міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра-2022» проходить  в Ужгороді у форматі книжкових виставок (відео)

19:50 Вересень 22, 2022

Життя 607 1 хвилина

  ІV Міжнародний літературний фестиваль «Карпатська ватра-2022» цьогоріч проходитиме  у форматі виставки книг українських письменників Угорщини, Словаччини, Румунії та Польщі. На попередні 5 фестивалів в Ужгород приїздили літератори  з вищезгаданих країн та із Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей. Нині – у непростий час війни, не вдається  зібрати усіх учасників, проте їхню творчість можна показати.    Стартував фестиваль у Закарпатському обласному художньому музеї ім Й. Бокшая виставкою творчості українських письменників Словаччини.Триватиме виставка книг щонайменше місяць. Далі організатори презентуватимуть творчість українських письменників Румунії, Польщі та Угорщини.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня