Узбецькі імами закликають чоловіків не йти в російську армію

Узбецькі імами закликають чоловіків не йти в російську армію

17:05 Вересень 25, 2022

Життя 673 2 хвилини

Magyar

Узбекистан може стати однією з потенційних цілей нового російського закону, який пропонує громадянство іноземцям в обмін на рік військової служби.

Деякі «терористичні організації» намагаються залучити мусульман до участі в конфлікті в Україні під приводом джихаду, або священної війни, повідомляє Мусульманська релігійна рада Узбекистану. Однак насправді для мусульман неприпустимо брати участь у будь-яких воєнних діях, крім захисту своєї батьківщини, попереджають у заяві.

Заява авторитетної релігійної організації Узбекистану була зроблена після того, як росія запропонувала прискорене отримання громадянства іноземцям, які вступають на службу до її армії. Тож Узбекистан може стати однією з потенційних цілей нового російського закону, який пропонує громадянство в обмін на рік військової служби. Можливо, ви думаєте, що російське громадянство не може бути настільки перспективним, щоб за нього погоджуватися йти на війну. Однак іноді це єдиний шанс вирватися з похмурих азійських умов.

Генеральна прокуратура Узбекистану також застерегла громадян своєї країни від вступу до іноземних армій, заявивши, що тим, хто бере участь в іноземних військових конфліктах, за законом, загрожує кримінальна відповідальність.

hvg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня