У Словаччині звільнилися понад дві тисячі лікарів

У Словаччині звільнилися понад дві тисячі лікарів

18:12 Жовтень 2, 2022

Життя 874 2 хвилини

Magyar

За даними Асоціації медичних профспілок Словаччини, за останні дні близько 2038 лікарів подали заяви на звільнення. Організація побоюється, що великі столичні лікарні не зможуть функціонувати без відсутніх спеціалістів.

Зараз у Словаччині працюють близько 8 тисяч лікарів. Серед медичних закладів – університетські, районні та приватні, а серед лікарів, які працюють у країні, – громадяни з країн, котрі не є членами ЄС.

Профспілки вже неодноразово вказували на проблеми у сфері охорони здоров’я Словаччини. Асоціація медичних профспілок неодноразово критикувала уряд за невиконання вимог.

«Обіцянок недостатньо, тому що ми не можемо ними вилікувати наших пацієнтів і не можемо відповісти на їхні запитання, чому вони не отримують належну медичну допомогу або чому їм доводиться місяцями чекати на операцію», – наголосив Петер Вісолайскі, очільник профспілкової організації. За його словами, асоціація сформулювала 8 вимог, виконання яких стане комплексним рішенням для лікарень.

Ще в січні профспілка висунула ці вимоги, зокрема, про підвищення заробітної плати та пропозиції щодо покращення системи охорони здоров’я. Питання про підвищення платні вже розглядає парламент Словаччини.

(Index)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня