Школи Львівщини отримали ноутбуки від угорського благодійного фонду

Школи Львівщини отримали ноутбуки від угорського благодійного фонду

13:04 Листопад 24, 2022

Життя 1289 3 хвилини

Magyar

100 ноутбуків для шкіл Львівщини сьогодні, 23 листопада, передав БО “Благодійний фонд “Угорська Екуменічна Служба Допомоги – Україна”.

Загалом комп’ютерну техніку отримав 31 навчальний заклад області.

«В нашій області маємо понад 1300 шкіл. 100 ноутбуків, ніби невелика кількість, але в сьогоднішніх реаліях – це вагома допомога.

В умовах російської агресії, нестабільній роботі енергетичної системи, думаю така підтримка наших освітніх закладів, є важливою. Дякуємо нашим закордонних партнерам, що у цей непростий час підтримують українців», – зазначив керуючий справами Львівської обласної ради Роман Кокотайло

Операційний директор Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Мартін Торок висловив слова підтримки українцям та зауважив, що він побачив велику зацікавленість та потребу навчальних закладів у таких технічних засобах, тому, на його думку, такі проєкти варто розширювати та збільшувати обсяги допомоги Україні.

«Ми сьогодні отримали три ноутбуки – це дуже велика допомога для нашої маленької школи. У нас є комп’ютерний клас, але техніка у ньому уже досить застаріла, тому така допомога є дуже потрібною», – зазначила директор Грушівського навчального закладу Надія Смолин. А керівниця Козівської опорної школи Оксана Клепуц наголосила, що комп’ютери допоможуть у навчальному процесі, зокрема дітям, які тимчасово переїхали з небезпечних територій.

Угорська екуменічна служба допомоги з лютого 2022 року однією з перших почала надавати допомогу постраждалим від російської війни в Україні, а з березня відкрила офіс на Львівщині.

За цей час організація здійснила доставку гуманітарних вантажів для підтримки притулків для внутрішньо-переміщених осіб, зокрема на Львівщині.

Також вона реалізує програму з надання фінансової допомоги, в межах якої понад 5000 ВПО підтримали кошти на суму майже 33 млн грн, а малозабезпечені особи – термінові виплати на придбання ліків, проведення операційного втручання тощо.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня