Мешканці США озброюються

Мешканці США озброюються

15:49 Листопад 29, 2022

Життя 747 2 хвилини

Magyar

Протягом останніх чотирьох років кількість американців, які щодня носять із собою пістолети, подвоїлася.

Згідно з дослідженням, опублікованим виданням American Journal of Public Health, у 2019 році 16 мільйонів респондентів повідомили, що попереднього місяця час від часу мали при собі зброю. При цьому під час подібного опитування у 2015-му ця кількість становила 9 мільйонів. А вже у 2019 році 6 мільйонів американців заявили, що кожного дня мають при собі пістолет. Це вдвічі більше, ніж у 2015-му.

У висновках дослідження зазначається, що в тих штатах, де влада видає дозвіл на вогнепальну зброю після більш суворого розгляду, частка людей, які носять її, нижча. Згідно з опитуванням, навіть серед тих, хто не отримав дозвіл, близько 10% регулярно мають при собі зброю.

У 1994 році 46% респондентів назвали основною причиною володіння вогнепальною зброєю самозахист, у 2015-му – 64%, у 2019-му – 73%, а вже у 2021-му – 83%.

У дослідженні, опублікованому в American Journal of Public Health, зазначається, що в 1990 році в США існував лише один штат, де дозвіл на носіння зброї не був потрібен, а до 2021-го їхня кількість зосла до 21-го.

Крім того, наголошується, що під час підбиття підсумків були враховані відповіді тих респондентів, які носять зброю з собою, а не просто тримають її в автомобілі.

hirado.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня